Instytut Techniki Budowlanej Konferencja ITB

Pod koniec czerwca odbyło się otwarte webinarium, które realizowaliśmy dla Instytutu Techniki Budowlanej. Zadbaliśmy o transmisję wydarzenia z profesjonalnego studia multimedialnego, a także reżyserię i oprawę graficzną webinarium.

Celem wydarzenia było przedstawienie doświadczeń Instytutu i eksporterów wyrobów i usług budowlanych oraz potencjału ITB w zakresie dalszego zwiększania ekspansji na rynki europejskie, w kontekście planowanej Fali Renowacji i nowelizacji europejskiego prawa dotyczącego wyrobów budowlanych. 

Wydarzenie skierowane było głównie do przedsiębiorców sektora producentów wyrobów budowlanych i sektora produkcji budowlano-montażowej. W trakcie webinarium odbyła się debata, którą poprzedziły prezentacje ITB na temat doświadczeń Instytutu w zakresie badań, oceny technicznej i certyfikacji, wynikających z potrzeb przedsiębiorców – eksporterów oraz próba spojrzenia w przyszłość.

PKP Energetyka Kongres Techniczny 2021

Jednymi z celów eventów, w przypadku których doskonale sprawdza się format digitalowy, są transfer wiedzy oraz inspiracja. Takie są właśnie zadania Kongresu Technicznego, konferencji organizowanej corocznie przez PKP Energetyka dla swoich pracowników. Najlepsi specjaliści i prelegenci z branż związanych z rynkiem energetyki i kolei dzielą się swoją wiedzą oraz poszerzają horyzonty osób odpowiedzialnych za technologię i jej rozwój w ramach PKP Energetyka.

Dziękujemy PKP Energetyka za zaufanie oraz że mogliśmy inspirować się razem z Wami.

Dziękujemy naszym partnerom transmisjelive – produkcja tv i streaming, VES, New Motion Studio, Warsaw Marriott Hotel

Roche X-MAS 2020 Making Of

Noworoczne Spotkanie Cykliczne Alcon Polska 2021

Nowy rok to nowe cele, a także moment spotkań z pracownikami, nagradzanie ich za osiągnięcia i wkład pracy włożony w funkcjonowanie firmy. Właśnie takie Noworoczne Spotkanie Cykliczne Alcon Polska mieliśmy okazję realizować.

Dziękujemy za wspólną realizację niezawodnym transmisjelive – produkcja tv i streaming oraz VES

PKP Energetyka TOP400

3 dni realizacji, prawie 500 uczestników, szkolenia w 50 podgrupach i ponad 20 osobowy zespół pracujący pełną parą. Za nami wyjątkowy event strategiczny TOP400 zrealizowany dla PKP Energetyka. Wyjątkowy, bo digitalowy, ale nie mniej emocjonujący. Było studio diodowe, prowadzący, integracja, prezentacje i szkolenia. Ale co najważniejsze pełne zaangażowanie i focus na merytorykę. To była przyjemność pracować z Klientem, który nie tylko wspiera agencję, ale ufa jej i w nią wierzy. Dzięki takiej współpracy możliwe są najlepsze realizacje, nieważne OFF czy ON-line!

Finałowa Gala Superbrands 2020

Za nami Finałowa Gala Superbrands, która zakończyła już XIV edycję projektu! Jako agencja odpowiadaliśmy zarówno za koncepcję kreatywną, jak i produkcję całego wydarzenia, które w tym roku odbyło się w wyjątkowej hybrydowej formie.

Gala w całości nagrywana była w studiu telewizyjnym The Tides Events. 
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym: AMS, Anwil, Apart, AXA, Biovital, Bosch Polska,

CEKOL, CEWE, Cisowianka, Cocolino, Continental, Dekoral,DPDPolska, DRUTEX,S.A., 
ERGO Hestia, Fit&Easy, Forbes Polska, Gazeta.pl, innogy, Jan Niezbędny, JEDYNKA, KOLASTYNA, LEGO, Luksja, Zdrowie w stylu LUX MED, M1, Naturek, Onet, Polbruk, Porcelana Ćmielów, SAATCHI & SAATCHI, Thermomix Polska, tołpa. TORK, UNIQA Polska, VELUX, Warta ,Wielkopolski, Wirtualna Polska.