Roche X-MAS 2020 MakingOf

Noworoczne Spotkanie Cykliczne Alcon Polska 2021

Nowy rok to nowe cele, a także moment spotkań z pracownikami, nagradzanie ich za osiągnięcia i wkład pracy włożony w funkcjonowanie firmy. Właśnie takie Noworoczne Spotkanie Cykliczne Alcon Polska mieliśmy okazję realizować.

Dziękujemy za wspólną realizację niezawodnym transmisjelive – produkcja tv i streamingoraz VES

PKP Energetyka TOP400

3 dni realizacji, prawie 500 uczestników, szkolenia w 50 podgrupach i ponad 20 osobowy zespół pracujący pełną parą. Za nami wyjątkowy event strategiczny TOP400 zrealizowany dla PKP Energetyka. Wyjątkowy, bo digitalowy, ale nie mniej emocjonujący. Było studio diodowe, prowadzący, integracja, prezentacje i szkolenia. Ale co najważniejsze pełne zaangażowanie i focus na merytorykę. To była przyjemność pracować z Klientem, który nie tylko wspiera agencję, ale ufa jej i w nią wierzy. Dzięki takiej współpracy możliwe są najlepsze realizacje, nieważne OFF czy ON-line!

Finałowa Gala Superbrands 2020

Za nami Finałowa Gala Superbrands, która zakończyła już XIV edycję projektu! Jako agencja odpowiadaliśmy zarówno za koncepcję kreatywną, jak i produkcję całego wydarzenia, które w tym roku odbyło się w wyjątkowej hybrydowej formie.

Gala w całości nagrywana była w studiu telewizyjnym The Tides Events. 
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym: AMS, Anwil, Apart, AXA, Biovital, Bosch Polska,

CEKOL, CEWE, Cisowianka, Cocolino, Continental, Dekoral,DPDPolska, DRUTEX,S.A., 
ERGO Hestia, Fit&Easy, Forbes Polska, Gazeta.pl, innogy, Jan Niezbędny, JEDYNKA, KOLASTYNA, LEGO, Luksja, Zdrowie w stylu LUX MED, M1, Naturek, Onet, Polbruk, Porcelana Ćmielów, SAATCHI & SAATCHI, Thermomix Polska, tołpa. TORK, UNIQA Polska, VELUX, Warta ,Wielkopolski, Wirtualna Polska.